SÜZAT Nedir?

Süzat Markası, Türkiye 'de 2011 yılının son çeyreğinde firmamız tarafından yapılan bir dizi araştırma çalışması ile ortaya çıkarılmış yeni ve hayatı kolaylaştırıcı bir üründür. Süzat, günlük hayatımıza kolaylık getiren muhteşem bir icad. Artık yemek kaplarınızı bulaşık makinenize koymadan önce katı atıklarını süzüp atan bu ürün ile mutfağınız tertemiz.

SÜZAT Nedir?

Ülkemizde ürünümüzden  önce bulaşık çöplerini atacak bir Bulaşık Çöp Poşeti uygulama alışkanlığı bulunmamaktadır. Bundan dolayı halkımız, ihtiyacı olan fakat adını koyamadığı bu gereksinimi, tortulu bulaşık suyu ve yemek artıklarını, çöpün sıvısı olduğu halde daima market poşetlerine ve/ veya deliksiz poşetlere, dökmek sureti ile çözmek için çabalardı.

Poşetlere dökülmek zorunda kalınan sıvı ile karışık bulaşık sıvısı bazen delinen ve / veya ıslanan poşetlerin çöpe atıncaya kadar damlama problemi ile başa çıkmak için sürekli farkında olmadan özel çaba gösterilirdi. Ayrıca büyük çöp konteynerlerinde sıvı ile karışık çöpler daima kısa sürede koku yapardı. Ürünümüz, mutfaklarda bulaşık yıkama işleminde tortulu atıkların lavaboya dökülmesi sonucunda; lavabo süzgecinde sevimsiz görüntülerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Bildiğiniz gibi bulaşığın sonunda süzgeçteki takılan tortuların el ile alınması zorunluluğu malümunuzdur. Bu metod, lavaboların içine dökülen katı atıkların lavaboyu tıkama problemini tamamıyla ortadan kaldırmıştır.

Süzat Markası bu keşif ile müşterilerimize maliyeti oldukça düşük ürün sunma imkanı vermektedir. 2012-G-98647 sayı ve PT 2012/03466 patent numarası ile  tescilli  olan ürünümüz jenerik olarak adındanda anlaşılacağı üzere istediğiniz kadar sıvı haldeki çöpünüzü dökün, ürünümüz bulaşık çöpünüzü dakikalar içinde dinlendirerek  sıvısız ve kokusuz olarak , bulaşık çöpünüzü damlamadan çöp poşetinize emniyetli olarak taşıyın diyoruz ve bulaşık çöpünüzü istediğiniz kadar sıvı ile karışık olursa olsun SÜZ'ün ve AT'ın (Süzat) Kolaylığını "Bulaşığı sevdiren icat" deyimi ile halkımıza bulaşık yıkama işleminde  kolaylık sunarak önemli bir eksiği gidermek ana hedefimizdir.